Loading...
Služby 2020-02-03T13:16:33+01:00

Máte zájem o naše služby?

Napište nám

Ceník služeb BTK – Dental Progres, s.r.o.

Zubní souprava

10501 zařízení
  • Diplomat, Chirana, Planmeca, Sirona, Castellini

Autokláv

10501 zařízení
  • Mocom, W&H

Kompresor + sací agregát

6902 zařízení
  • Ekom

Mikroskop

12001 zařízení
  • Densim Optics

*Výše uvedené ceny jsou vč. DPH, nezahrnují cestovní náklady ani náklady na náhradní díly (pokud jsou nezbytné).

  • ZÁRUČNÍ SERVIS 

Provádíme záruční servis stomatologických koncovek a mikrokomotorů od výrobců DENSIM, BIEN AIR

  • POZÁRUČNÍ SERVIS

Provádíme pozáruční servis stomatologických koncovek DENSIM, W&H, BIEN AIR, NSK, KAVO, SIRONA

  • POSTUP PŘI ODESÍLÁNÍ INSTRUMENTU

Stomatologické koncovky nebo mikromotory jsou poměrně odolná zařízení, nicméně mohou být poškozeny během přepravy. Většina dentistů se stará o své nástroje pečlivě, ale bohužel existují případy, kdy nám přišla papírová obálka s nezabalenou koncovkou. Bublinková folie, stará krabice od bot vyplněna starý papírem a další pomáhají kurýrům bezpečně dodávat zásilky pro servis.

Před odesláním nástroje přiložte kontaktní údaje, záruční list (v případě záruční opravy) a veškeré informace, které považujete za důležité k provádění kontroly nebo opravy. K tomuto účelu můžete použít náš formulář pro opravy, který stáhnete zde, vyplníte a přiložíte k zásilce.


Servis dentální techniky

Naše firma je registrována ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) podle zákona 268/2014 Sb. Poskytujeme servis zubních souprav (Diplomat,Planmeca, Gnatus, Sirona, Castellini, Chirana), autoklávů a sterilizátorů (W&H, Mocom, Stericell), dentálního nářadí a mikromotorů (W&H, Bien Air, Densim). Mimo servisu provádíme pravidelné bezpečnostně technické prohlídky (BTK) a elektrorevize.

Pravidelně se zúčastňujeme technických školení k provádění servisních úkonů. Pro poskytnutí kvalitního servisu disponujeme požadovaným odborným vzděláním dle vyhlášky 50/1978 Sb. Jsme vybaveni vším nářadím potřebným pro správný servis dentální techniky.

Pro servisní požadavky nás kontaktujte na:

mob.: +420 724 336 137
e-mail: servis@dental-pro.cz


Prodej

Jsme autorizovaným prodejcem zubních souprav Diplomat dental. Na našem e-shopu Shopdent.cz najdete širokou škálu produktů do zubních ordinací. Na námi nabízené zboží  poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Certifikáty

Naši Partneři

Napište nám

JMÉNO a PŘÍJMENÍ*
EMAILOVÁ ADRESA *

PŘEDMĚT

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?