Densim OPTICS – Mikroskop

Densim OPTICS – Mikroskop 2023-02-26T17:05:26+01:00

Systém vyvážení hmotnosti

Správně vyvážené rameno zajišťuje plynulý pohyb a přesné umisťování dle potřeb lékaře.

LED světelný zdroj 

Pokud respektujete ekonomiku a velmi jasné světlo s teplotou barev 6 000 K blížící se barvám slunečního světla, pak je tento světelný zdroj určen právě Vám. Dioda o výkonu 80 Watt je dimenzována na 50 000 h.

Přídavný monitor 

Držák na monitor s otočným kloubovým systémem. Výsledek? Ukázka Vaší práce v reálném čase pacientovi nebo asistentovi.

Vision Track

Základní záznam videa a pořizování fotografií ve velmi vysoké kvalitě pro dokumentaci, archivaci a vzdělávací účely. Přizpůsobené adaptéry pro DSLR a většinu kompaktních fotoaparátů např.: Canon, Sony, Nikon s vyměnitelnými čočkami jsou k dispozici dle vašich preferencí.

Sklopný binokulár

Úhel sklonu binokuláru, až 195°, umožňuje snadné nastavení do nejvhodnější pracovní polohy. Navrženo pro co nejlepší ergonomii.

Zaujal vás tento produkt?

  JMÉNO a PŘÍJMENÍ*

  EMAILOVÁ ADRESA *

  PŘEDMĚT

  JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

  Potvrzení o odbornosti
  Upozorňujeme Vás, že tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny pouze odborné stomatologické veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.