Zubní soupravy Diplomat dental 2020-12-29T08:42:11+01:00

Stomatologické soupravy DIPLOMAT DENTAL

PREMIUM
LINE

Soupravy Premium Line se sofistikovanou technologií jsou opravdovým veledílem řady produktů Diplomat. Otevírají nové horizonty v chirurgických potřebách ve stomatologii. S hladkými liniemi designu, spolu s nejpokročilejším komunikačním rozhraním displeje, vynikající ergonomií a funkčností, vytváří bezkonkurenční zážitek pro každého stomatologa. Naše vize k vytvoření nejlepšího centra dentálního ošetření se stala realitou. Vítejte v budoucnosti.

Zjistit více >

COMFORT
LINE

Soupravy Comfort line se zabudovanou pokročilou technologií elektroniky jsou nejlépe stavěné pro nejnáročnější uživatele. Soupravy Comfort line vám nabízí zjednodušení každodenní práce přeměnou na potěšení z užívání dentálního zařízení. V kombinaci s vynikající ergonomií a designem, nová souprava Comfort line se stane klenotem vašeho operačního sálu.

Zjistit více >

CLASSIC
LINE

Soupravy Classic line s jednoduchým, spolehlivým designem a s nejnovější kompaktní elektronikou umožňují vykonat všechny standardní typy zubního ošetření. Lehká konstrukce, snadné čistění, údržba a široké nastavení rukojetí, patří mezi zjevné výhody modelů Diplomat. Skvělá charakteristika modelů Classic line je pracovitost spolu se spolehlistí, která přináší lékaři očekávaný výkon v dlouhodobém horizontu.

Zjistit více >