Model One.

The right choice.

Hledáte tu správnou zubní soupravu, která přináší vynikající výkon a poskytuje výjimečné pohodlí pro vašeho pacienta za rozumnou cenu?

Máme pro Vás Model One.

Endless possibilities.

„Zavřete oči a představte si vysněnou zubní soupravu.
Nyní je otevřete a udělejte tak s Modelem One.
S téměř nekonečnými možnostmi přizpůsobení,
jak Váš Model One vypadá a funguje je jen na vás.“

Horní vedení nástrojů panelu lékaře může být vybaveno aretačním systémem, který v určité poloze zafixuje bič proti zpětnému pohybu.

Panel nástrojů lékaře může být konfigurován i se spodním vedením hadic. Pořadí nástrojů je čistě na Vás.

Timeless design.

„Za použití designu Modelu Pro, vítěze ceny Reddot,
jsme vytvořili i Model One. Stejné materiály, stejné rysy,
stejně promyšlená ergonomie a filisofie designu.“

Vítejte v první třídě.

„Proč? Dali jsme se dohromady s týmem expertů na ergonomii v zubním průmyslu a vytvořili tak absolutní mistrovské dílo zubní soupravy což nyní vede ke snížení fyzické zátěže pacienta.“

Ovládací
panel
One.

Standardní ovládací panel přináší jednoduchý 7-segmentový displej, kde jsou zobrazeny nastavení nástrojů jako např. maximální otáčky používaného mikromotoru. Tato varianta ovládacího panelu obsahuje klávesnici pro ovládání pohybů křesla, ovládání světla, napouštění kelímku a oplach plivátkové mísy. Zároveň je vybaven i negatoskopem.

Ovládací
panel
One Plus.

Tento ovládací panel je rozšířen oproti základnímu o barevný nedotykový displej a extra tlačítka pro nastavení ENDO funkcí. Tato varianta s displejem umožňuje i automatickou hygienu soupravy. Ovládací panel One Plus s mikromotory DX Pro nebo DX Pro Blue umožňuje použití přídavných endodontických funkcí, jako jsou nastavení auto-reverse a auto-forward. Můžete si nastavit otáčky mikromotoru od 100 do 40 000 RPM při 3.5Ncm.

Široká škála barev čalounění

Previous slide
Next slide

Plivátková mísa

Pevná či otočná?

2 varianty provedení plivátkového bloku. Základní fixní plivátko nebo otočné v provedení LUX jako u Modelu Pro.

Operační světlo

Rozsviťte si den.

Na výběr je ze dvou variant LED osvětlení a to Xenos se senzorem nebo Faro MAYA, která se dokáže rozsvítit až na 35 000 luxů.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nožní ovladač

Drát či bezdrát?

Pedál jako v autě nebo páka pro lepší regulování otáček. Oba typy těchto ovladačů jsou k dispozici jak s kabelem tak i bezdrátově.

Fast, faster, Model One.

Model One má ve standardní výbavě jednoduchou manuální hygienu, lze ji však upgradovat na plně automatickou hygienu. Údržba Modelu One je rychlá a snadná, bez ohledu na vaši volbu.

Vytvořte si svou konfiguraci.

Navštivte náš konfigurátor a zanechte nám zde své požadavky. My už se o vše postaráme a vytvoříme cenovou nabídku na míru.

časté dotazy

Maximální přípustná zatížitelnost křesla je stanovena výrobcem na max. 200 kg

všechny zubní soupravy jsou k dispozici v showroomu v Piešťanech přímo ve výrobním závodu Diplomat, kde pořádáme turnusy po předchozí domluvě, nebo si lze soupravu prohlédnout v provozu v jedné z našich referenčních ordinací.

Po odsouhlasení konfigurace soupravy se zahájí její výroba a následné dodání je v rozmezí od 4-6 týdnů od objednání.

Záruční lhůta je z výroby stanovena na 2 roky, kdy je servis zcela zdarma. Záruku lze prodloužit při objednávce o 1 rok. Servis provádí certifikovaní pracovníci vybaveni všemi potřebnými díly.

Ano, lze soupravu vybavit mikromotory Densim DX PRO, které mají ENDO funkce (auto-reverse, auto-forward).

Standardně je Model One vybaven separátorem Cattani (voda/vzduch). Lze však nakonfigurovat separátor amalgámu Metasys MST 1 nebo DURR CAS 1 v případě suchého sání, nebo soupravu připravit na mokré sání, kdy je vybavena ventilem místa DURR.

Na výběr je ze dvou variant. Xenos LED se senzorem a svítivostí 26 000 luxů nebo Faro MAYA LED, která dosahuje svítivosti až 35 000 lux.

Model One lze objednat ve verzi bez potřeby kotvení do podlahy. Bez vrtání. Souprava je v této variantě vybavena širší základovou deskou s křidélky po stranách.

Kontaktujte nás.

Mobil: +420 606 840 863
Email: radim.gres@dental-pro.cz
Dental Progres s.r.o.
Svatopluka Čecha 1127/6
741 01 Nový Jičín

Ke stažení