Loading...
O společnosti 2020-04-08T19:58:35+02:00

Máte zájem o naše služby?

Napište nám

Dental Progres, s.r.o.

Působíme na českém trhu již přes 20 let. Renomé jsme si získali našimi profesionálními službami, prodejem kvalitní stomatologické techniky, bezproblémovými servisními prohlídkami a přijatelnými cenami.

Naše servisní středisko se nachází na Severní Moravě. Původní zaměření na malý okruh ordinací v našem okolí však přerostlo v celomoravskou působnost a rozšíření portfolia služeb.

V současné době jsme schopni klientům nabídnout vysokou míru soběstačnosti služeb. Provádíme prodej a servis dentální techniky od turbínek, násadců až po zubní soupravy, rentgeny i osvětlení Vaší ordinace. Jsme autorizovaným prodejcem zubních souprav Diplomat pro Českou republiku. Provádíme pravidelné bezpečnostně technické kontroly (BTK) zubní techniky dle zákona 268/2014Sb. Nabízíme i návštěvy showroomu zubních souprav Diplomat na Slovensku přímo ve firmě Diplomat.

Využijete-li služeb společnosti, přiřadíte se k desítkám spokojených zákazníků, kteří využívají kvalitní služby a profesionální přístup společnosti Dental Progres, s.r.o..

Dosavadní práce

Při našich montážních či servisních činnostech klademe největší důraz na vzornou kvalitu prací a splnění stanovených termínů. Naším hlavním cílem je splnění všech požadavků stanovených našimi klienty.

REFERENCE

Naši Partneři

Kontaktujte nás

  JMÉNO a PŘÍJMENÍ*

  EMAILOVÁ ADRESA *

  PŘEDMĚT

  JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

  Potvrzení o odbornosti
  Upozorňujeme Vás, že tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny pouze odborné stomatologické veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.