Osvětlení 2019-12-10T12:55:28+01:00

Project Description

Špičkové osvětlení značky CACAN

Vyberte si z mnoha modelů stomatologického osvětlení, jež Vám bez kompromisů vyřeší problematiku osvětlení stomatologického pracoviště. Svítidla CACAN jsou konstruována se zaměřením na detail, maximální efektivitu a dokonalou difúzi světla bez tvorby stínů a nepříjemných odlesků. Veškerá elektroinstalace je umístěna mimo světelný prostor, což zásadně prodlužuje životnost našich svítidel na cca 25 let.

V  stomatologických svítidlech CACAN jsou použity výhradně plnospektrální zdroje renomovaných výrobců Osram, Phillips, Samsung, Sylvania s vynikajícím barevným podáním 93 – 98 Ra.

Brite Tetron

Brite Tetron disponuje skvělou intenzitou a jeho tvar napovídá, že bude vhodnný do místností čtvercového tvaru. Poskytuje více světla i do stran, kde se rovněž nachází pracovní plochy.

Clair

Nejmodernější stomatologické svítidlo s LED technologií. Na přání vybaveno dynamickým světlem.

Triton

Triton je nejnovější LED systém osvětlení zubních ordinací. Moderní design, bezúdržbový, úsporný s dlouhou životností. Nejlepší poměr ceny a výkonu.

Cloud

Automatické dynamické světlo samo modeluje kolísání intenzity ale i barvy světla, jak je tomu přirozeně v přírodě. Barevný LED panel uprostřed mění barvy a vytváří ambiente atmosféru, která pusobí uklidňujícím dojmem.

Halo

Designové stomatologické svítidlo s LED technologií. Příkon pouhých 100W. Životnost diod 40 000 hodin.