Loading...
Servis 2023-11-16T21:08:02+01:00

Máte zájem o naše služby?

Napište nám

Ceník služeb BTK – Dental Progres, s.r.o.

Zubní souprava

11491 zařízení
  • Diplomat, Chirana, Planmeca, Sirona, KaVo

Autokláv

10501 zařízení
  • Mocom, W&H

Kompresor + sací agregát

7492 zařízení
  • Ekom

Mikroskop

12901 zařízení
  • Densim Optics

*Výše uvedené ceny jsou vč. DPH, nezahrnují cestovní náklady ani náklady na náhradní díly (pokud jsou nezbytné).

Servis dentální techniky

Naše firma je registrována ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) podle zákona 268/2014 Sb. Poskytujeme servis zubních souprav (Diplomat,Planmeca, Gnatus, Sirona, Castellini, Chirana), autoklávů a sterilizátorů (W&H, Mocom), dentálních mikromotorů (Bien Air, Densim). Mimo servisu provádíme pravidelné bezpečnostně technické prohlídky (BTK) a elektrorevize.

Pravidelně se zúčastňujeme technických školení k provádění servisních úkonů. Pro poskytnutí kvalitního servisu disponujeme požadovaným odborným vzděláním dle vyhlášky 50/1978 Sb. Jsme vybaveni vším nářadím potřebným pro správný servis dentální techniky.

Pro servisní požadavky nás kontaktujte na:

mob.: +420 724 336 137
e-mail: servis@dental-pro.cz

ZÁRUČNÍ SERVIS / POZÁRUČNÍ SERVIS

Provádíme záruční i pozáruční servis stomatologických koncovek a mikromotorů od výrobců W&H, BIEN AIR, DENSIM

POSTUP PŘI ODESÍLÁNÍ INSTRUMENTU

Stomatologické koncovky nebo mikromotory jsou poměrně odolná zařízení, nicméně mohou být poškozeny během přepravy. Většina dentistů se stará o své nástroje pečlivě, ale bohužel existují případy, kdy nám přišla papírová obálka s nezabalenou koncovkou. Bublinková folie, stará krabice od bot vyplněna starý papírem a další pomáhají kurýrům bezpečně dodávat zásilky pro servis.

Před odesláním nástroje přiložte kontaktní údaje, záruční list (v případě záruční opravy) a veškeré informace, které považujete za důležité k provádění kontroly nebo opravy. K tomuto účelu můžete použít náš formulář pro opravy, který stáhnete zde, vyplníte a přiložíte k zásilce.

Prodej

Jsme autorizovaným prodejcem zubních souprav Diplomat dental. Na našem e-shopu Shopdent.cz najdete širokou škálu produktů do zubních ordinací. Na námi nabízené zboží  poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Certifikáty

Naši Partneři