Model ONE 100

Model One 100 je zubní souprava navržená pro malé a začínající stomatologické ordinace. S jednoduchým ovládáním a spolehlivými funkcemi poskytuje efektivní péči za dostupnou cenu.

Model One

100.

Správná volba.

Hledáte správnou zubní soupravu, která přináší vynikající výkon a poskytuje výjimečný komfort vašim pacientům za konkurenceschopnou cenu?

Model One 100 by mohl být tím pravým.

📋 Podívejte se dál nebo stáhněte katalog k Modelu One 100.

🎞️ Sledujte video k Modelu One 100.

📖 Přečtěte si technické specifikace Modelu One 100.

Nekonečné možnosti.

Netřeba zmiňovat desítky možností, které můžete vybrat. Můžete přizpůsobit každý drobný detail zubní soupravy tak, aby plně uspokojil vaše potřeby.

Nadčasový design.

 Základ designu a materiálů použitých v Modelu One 100 vychází z naší prémiové řady Model Pro. Design sleduje osvědčené principy ergonomie. Užijte si základní verzi pro pohodlné vykonávání vašich denních činností.

Spolehlivý partner.

Model One je sestaven z podobných a jednodušších mechanik a elektroniky než naše prémiová řada Model Pro. Je vyroben z prémiových materiálů.

Katalog modelů One. Tohle musíte vidět.

Lístky do business třídy, prosím.

Při příští návštěvě vašich pacientů je upozorněte, že si mohou připadat, jako by seděli v luxusní limuzíně.

Proč? Protože jsme spolupracovali s odborníky na ergonomii z oblasti zubní péče na návrhu tohoto mistrovského kousku zubního křesla, jehož cílem je snížit fyzickou zátěž vašich klientů a zajistit jim maximální pohodlí.

Jednoduchost, je slabé slovo.

Ovládací panely mají přehledné a jednoduché rozložení tlačítek, grafiku a povrchovou úpravu vysoké kvality. Drželi jsme se hesla „v jednoduchosti je krása“, abyste měli možnost plně se věnovat své práci bez zbytečných rozptýlení.

Těžké od toho odtrhnout oči.

Čistá geometrie, dobře navržené uživatelské rozhraní, kompaktní rozměry a skvělá ergonomie. Všechny tyto prvky se spojují, aby Model One nebyl jen krásným pohledem, ale také skvělým produktem k používání.

Příjemné na dotek.

Většina použitých materiálů, jako je UV-odolný a chemicky odolný plast ASA nebo pozinkované polomatné kovy, může konkurovat i nejprestižnějším produktům na trhu.

Nekonečné možnosti

Nahoru nebo dolů.

Vylepšete svou zubní ordinaci s horním nebo dolním dodávkovým systémem hadic.

A přesto se točí!

Standardní verze kusu Modelu One je pevně připevněna k plivátku. Pokud však chcete svým pacientům poskytnout další pohodlí, můžete si vybrat možnost s otočným mechanismem.

Rozjasněte si svůj den!

Můžete si vybrat mezi zubními lampami XENOS nebo MAIA. Lampa Xenos dosahuje až 26 000 Lux. Lampa MAIA dosahuje až 35 000 Lux a CRI> 95.

Pedál až na podlahu

Možná nezažijete stejný adrenalin jako při jízdě v závodním autě, ale získáte ergonomické výhody používáním nožních ovladačů. Vyberte si ze tří variant.

Další pár rukou navíc?

Prvek asistenta má šest držáků nástrojů. Jsou k dispozici dvě verze: ZÁKLADNÍ a POKROČILÁ.

Control panel One.

Základní ovládací panel je vybaven pětimístným displejem, který vám poskytuje informace o otáčkách aktuálně používaného mikromotoru. Tato verze ovládacího panelu obsahuje tlačítka pro ovládání křesla, osvětlení, číše a stříkačky. Navíc je vybaven elegantním negatoskopem, který dodává dotyčnému prostředí na šarmu!

Control panel One Plus.

Pokročilý ovládací panel je vybaven plnobarevným displejem a dalšími tlačítky pro ovládání endodoncických funkcí vašich nástrojů. Tato volba také podporuje automatickou hygienu. Ovládací panel One Plus s mikromotorem DX Pro nebo DX Pro Blue vám umožňuje využívat další endodoncické funkce. To zahrnuje funkce automatického obracení a automatického předcházení. Je možné nastavit rozsah rychlostí od 100 do 40 000 ot./min a moment je nastavitelný na 3,5 Ncm.

Ve vašem přirozeném prostředí.

Model One poskytuje pohodlný přístup ke všem vašim nástrojům, přístrojům a ovládacím panelům kdykoli.

Pohodlné pro všechny tvary a velikosti.

Rozsah zdvihu židle je extrémně velký – od 31 cm do 81,5 cm. Díky tomu se vaši dětskí pacienti snadno dostanou na židli. Poskytuje také pohodlné pracovní místo pro zubaře menší nebo dokonce větší postavy.

Instalace? Jako hračka.

Instalace modelu One je velmi snadná a rychlá, a můžete začít pracovat téměř okamžitě po jejím doručení.

Mějte kontrolu ve vašich rukou.

Prvek dentální soupravy, u kterého jsou hadice nástrojů vedeny ve vrchní konfiguraci, může být vybaven blokovacím mechanismem typu „otěž“. K nástroji umístěnému v předem určeném držáku je přivedena flexibilní hadice (otěž). Pro odemknutí nástroje se otěž vytáhne směrem k zarážce.

Odkazy ke stažení k tomuto modelu

Navštivte náš E-Shop !

🦷 Objevte špičkové vybavení !

Navštivte náš eshop a objevte nejnovější dentální techniku a produkty. Připravte se na revoluci ve vaší praxi!

👉 Připojte se k nám a dejte vašim pacientům důvod k úsměvu!