Model Pro
500 / 700

Model Pro nabízí

variantu 500

s pěti instrumenty

a

variantu 700

s šesti instrumenty

Chytrá zubní souprava.

Digitalizujte své každodenní operace. Učiňte dojem na své pacienty s vylepšeným každodenním pracovním postupem, skvělým designem a chytrými funkcemi.

Ukažte svou kompetenci a sebevědomí jednoduchým, ale moderním způsobem práce.

📋Prohlédněte si další informace nebo stáhněte katalog k Modelu Pro Series.

🎞️ Sledujte video k Modelu Pro Series.

📖 Přečtěte si technické specifikace Model Pro Series.

Katalog Model Pro je také chytrý.

Intuitivní ovládání

Aplikace Diplomat Connect vám pomáhá ovládat zubní soupravu snadno. Nastavte si nástroje, světla, hygienu a další. Programujte předvolby a podmíněné akce, které budou odpovídat vašemu pracovnímu postupu. Model Pro 500 se stane vaší hrací plochou.

Efektivní pracovní prostor.

Pracovní prostor modelu Pro 500 je navržen s ohledem na vás a váš tým. Vaše práce se stává velmi snadnou a intuitivní a zatížení těla během pracovního dne je minimalizováno díky ergonomickým principům pevně zakotvených v designu.

Elegantní a přesto praktický.

Model Pro 500 se stane perličkou vaší zubní ordinace. Navržený největšími mozky v průmyslu, naše chytrá zubní souprava získala ocenění v nejprestižnějších soutěžích v oblasti designu produktů po celém světě.

Jednoduché přizpůsobení.

Model Pro 500 je plně přestavitelný za méně než 30 sekund. Přináší také nový standard přizpůsobení, nejen ve fázi předvýroby, ale díky neomezenému počtu přednastavených hodnot programovatelných pomocí aplikace Diplomat Connect, i během vašeho každodenního pracovního života.

Flexibilní a prostorný.

Díky dobře navržené základně, rameni a tělu jednotky je dostatek místa pro více lidí, kteří pracují kolem křesla. Flexibilní rameno umožňuje optimální umístění sacích hadic nebo nástrojů během jakéhokoli zákroku.

Snadná přestavitelnost.

Přestavte svou zubní soupravu zleva doprava za pouhých 30 sekund. Zvedněte sedadlo, uvolněte brzdu, otočte jednotkou a znovu připevněte brzdu. Jednou tak rychleji než při přestávce na kávu.

Instalace jako Pro.

Díky speciálnímu designu zubní soupravy ji lze instalovat bez uzemnění. Tato řešení jsou ideální pro místa, kde není možné nebo dovoleno vrtat do podlahy.

Budoucnost zubního lékařství je ve vašich rukou.

Doslova. Úplná kontrola a automatizace vaší inteligentní zubní jednotky je jen pár klepnutí daleko. Naše aplikace Diplomat Connect běží na spřízněném tabletovém zařízení a je plně integrována s Modelem Pro 600.

Aplikace Diplomat Connect.

Představte si, že máte dalšího člena týmu, jehož úkolem je zapamatovat si a nastavit i ty nejmenší detaily, aby váš pracovní den byl co nejpohodlnější. A to vše bez nákladů na mzdy.

Je to jako řídit kolo.

Aplikace Diplomat Connect je velmi snadno použitelná díky svému intuitivnímu ovládání a čistému designu zaměřenému na uživatelskou zkušenost. Vše, co potřebujete pro svou denní práci, máte na dosah jediného klepnutí.

S pozdravem.

Každý obdrží unikátní a přizpůsobený zážitek při používání Modelu Pro. Nastavte si pozici křesla vaší zubní jednotky, parametry nástrojů, osvětlení, hygienu a mnohem více. Můžete vytvořit neomezený počet přednastavení, aby vyhovovala všem potřebám vašeho týmu.

Vaše okno do celého širokého světa.

Tabletové zařízení může také obsahovat různé aplikace od třetích stran, což vám umožňuje mít vždy po ruce veškeré důležité informace. Dokonce můžete pacientovi předvést prezentaci pomocí zrcadlení obrazovky na monitoru zubní jednotky.

Jako švýcarské hodinky.

Aplikace Diplomat Connect automaticky provádí základní diagnostiku. Dokáže analyzovat a odesílat informace o chybách našim technikům a udržuje firmware vaší zubní jednotky vždy aktuální. To významně snižuje čas potřebný pro servis a dobu, kdy je váš Model Pro mimo provoz.

Stojíme za vámi.

Chápeme, že nehody se stávají. Ale nebojte se, pokud se vaše tabletové zařízení pokazí, všechna vaše přednastavení jsou bezpečně uložena online. Stačí si je nastavit pouze jednou.

Navrženo k ohromení.

Model Pro Series byla navržena tak, aby přinesla ohromující vizuální dojem do vaší zubní ordinace, zatímco současně klade nejvyšší důraz na jednoduché použití. Design získal několik ocenění na nejprestižnějších soutěžích v oblasti designu produktů po celém světě.

Srovnání Modelů Pro.

Model Pro 500.

Volitelný systém doručení hadic v horní nebo dolní části 

Přestavitelný (pro praváky i leváky)

Přenosná verze

5 nástrojů na stolu zubaře

Volitelný bezdrátový multifunkční nožní ovladač

Přizpůsobitelné barvy potahů sedadla

Přizpůsobitelné barvy na bloku kloktadla

Model Pro 500.

Volitelný systém doručení hadic v horní nebo dolní části 

Přestavitelný (pro praváky i leváky)

Přenosná verze

6 nástrojů na stolu zubaře

Synchronizace sedadla a opěradla *

Elektronické otáčení mísy *

Volitelný bezdrátový multifunkční nožní ovladač

Kompletní jednotka natřená polomatně bíle *

Přizpůsobitelné barvy potahů sedadla

Přizpůsobitelné barvy na bloku kloktadla

Odkazy ke stažení k tomuto modelu

Navštivte náš E-Shop !

🦷 Objevte špičkové vybavení !

Navštivte náš eshop a objevte nejnovější dentální techniku a produkty. Připravte se na revoluci ve vaší praxi!

👉 Připojte se k nám a dejte vašim pacientům důvod k úsměvu!